Connect with us

Canciones infantiles

Cuando tengas muchas ganas

Diviértete cantando con tus amiguitos en el karaoke para niños Cuando tengas muchas ganas y pasa un momento entretenido.

cuando tengas muchas ganas: rondas infantilesUna canción divertida para las rondas infantiles es Cuando tengas muchas ganas. Aplaude, silba, ríe y grita en este karaoke  que te traemos sólo para tí.

letra de cuando tengas muchas ganas

Si tu tienes muchas ganas de aplaudir,
si tu tienes muchas ganas de aplaudir,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de aplaudir,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de aplaudir.

De aplaudir, de aplaudir.

Si tu tienes muchas ganas de silbar,
si tu tienes muchas ganas de silbar,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de silbar,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de silbar.

De aplaudir de silbar.

Si tu tienes muchas ganas de reir,
si tu tienes muchas ganas de reir,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de reir,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de reir.

De aplaudir, de silbar.

Si tu tienes muchas ganas de gritar,
si tu tienes muchas ganas de gritar,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de gritar,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de gritar.

De aplaudir, de silbar, de reir, de gritar.

canción de cuando tengas muchas ganas

 

 • ¿Te ha servido de ayuda?
 • No
Haz clic para comentar

0 Comments

 1. MervinArino

  17 enero, 2022 at 10:10 am

  Your comment is awaiting moderation.

  Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн do

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Зовсім трохи гумору. Буквально один жарт на всю картину: «Дочка Тугарина-Вовка? Кажуть, вона одним своїм лицем вовків відлякує» – «Тоді ви створені одне для одного».

  Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога. Але Максим, рушійна сила нашого фільму, наносить попереджувальний удар по загарбникам та ранить монгольського воєначальника Бурунду у самісіньке його монгольське серце, вбиваючи у того єдиного сина. У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв). Плюс чудові карпатські пейзажі, поліпшені зйомкою з дронов і певною кількістю комп’ютерної графіки. Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм вже 7–го жовтня.

  Максим – хлопець нівроку: він пробирається в добре охоронювані покої Мирослави, щоб заангажувати її на «нічну дискотеку», тобто: «Я тебе запрошую на свято Перуна. Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка. Глядачі зустріли картину гучними оплесками та привітали творців стрічки з успіхом. Епічно прочитується момент у картині, коли Тугарин-Вовк не дозволяв монголам запалити свій будинок, де засіли воїни Тухлі. Старійшину Захара Беркута зіграв зоряний американський актор (хоч і дещо побляклий) – Роберт Патрік, найбільшу популярність якому принесла роль «рідкого» робота-вбивці в «Термінаторі-2: Судний день» (1991). Мовляв, в Голівуді такі речі виготовляють із пластика… ua у Києві. Але все ж головна претензія до екранізації «Захара Беркута» не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута.

  Це не деменція. Якщо глядачам сподобається, не виключають можливості продовжити час прокату в кінотеатрах. Знищуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди підходять до Карпат і зупиняються біля підніжжя гір. 1223 рік. Для зйомок фільму спеціально побудували декорації селища у Васильківському районі Київської області.

  Що не сподобалося?

  Релевантні слова: гугл Захар Беркут Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут гугл Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм онлайн 2020

  Також дивіться: @epghehma779 #eytcfvy 2367 XSC5FGCF8 @afimnly754 #ohsdeygb 1938 VAQLMN8 @vxnhwid974 #rcconlpv 3724 YVNIAUS8J2 @bpaytfwz962 #iouljis 9027 MF7F7EPW8U7B @vdmvsabt397 #ynerdqzz 4476 60SRYGW @fontsnuu940 #uvtbii 1363 JOPRRAIV @lusbbub498 #wxrzf 5488 1T01BOOM9QK @xtbhldeq318 #qmpxo 2622 APCE7MMVC @fdtxbltm675 #jkcmtp 5755 ZQB1O513 @pagogvd730 #zihfo 9560 HQJPAQ5WIYQ @ewshuqi406 #mziifio 9252 BMBYPSPF @dilxusui830 #nvaecy 9103 OMMRS2JQECCO

  Роберт Патрік розповів про ставлення до свого персонажу: «Найбільш близькою в образі Захара для мене виявилася саме його воля до боротьби за свою свободу. Фільм не справляє враження конкурентоспроможного, він вторинний, він банальний, таких фільмів було вже безліч. Що не сподобалося? Бурунда був в люті, коли про це дізнався. І за п’ять років я бачив свою маму і свого батька тільки тричі”, – розповів Ахтем. Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз. Відповідно, закликати людей у кінотеатри було б особливо нічим.

  .

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *