Connect with us

Canciones infantiles

Cuando tengas muchas ganas

Diviértete cantando con tus amiguitos en el karaoke para niños Cuando tengas muchas ganas y pasa un momento entretenido.

cuando tengas muchas ganas: rondas infantilesUna canción divertida para las rondas infantiles es Cuando tengas muchas ganas. Aplaude, silba, ríe y grita en este karaoke  que te traemos sólo para tí.

letra de cuando tengas muchas ganas

Si tu tienes muchas ganas de aplaudir,
si tu tienes muchas ganas de aplaudir,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de aplaudir,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de aplaudir.

De aplaudir, de aplaudir.

Si tu tienes muchas ganas de silbar,
si tu tienes muchas ganas de silbar,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de silbar,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de silbar.

De aplaudir de silbar.

Si tu tienes muchas ganas de reir,
si tu tienes muchas ganas de reir,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de reir,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de reir.

De aplaudir, de silbar.

Si tu tienes muchas ganas de gritar,
si tu tienes muchas ganas de gritar,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de gritar,
si tu tienes la razón y no hay oposición,
no te quedes con las ganas de gritar.

De aplaudir, de silbar, de reir, de gritar.

canción de cuando tengas muchas ganas

 

 • ¿Te ha servido de ayuda?
 • No
Haz clic para comentar

0 Comments

 1. MervinArino

  13 enero, 2022 at 10:04 am

  Your comment is awaiting moderation.

  Захар Беркут фiльм скачати торрент a4

  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут
  Дивитися фiльм Захар Беркут

  Максим – хлопець нівроку: він пробирається в добре охоронювані покої Мирослави, щоб заангажувати її на «нічну дискотеку», тобто: «Я тебе запрошую на свято Перуна. Будуть танці. Багаття горітиме всю ніч». Звичайно, дівчина не змогла встояти проти такої спокуси – до її оточення така «просунута» розважальна програма ще не дійшла. Цей похід на танці й вирішить подальшу долю Мирослави, коли їй доведеться обирати між батьком і громадою Максима.

  Чому ми впроваджуємо платну підписку? “Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. Однак незалежні і відважні карпатці разом із Захаром Беркутом мають свій план як зупинити ворога. За його словами, історія, описана у повісті Івана Франка, «про те, що ми робимо, коли наше життя опиняється під загрозою». Телевізійна прем’єра відбудеться 2020 року на каналі «Україна» відбудеться у 2020 році. Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії. В головних ролях: Роберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко

  Однак незалежні і відважні карпатці разом із Захаром Беркутом мають свій план як зупинити ворога. Такий дещо пафосний висновок лишився моїм післясмаком від допрем’єрного перегляду стрічки. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою доходить до Карпатських гір. Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10. Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10 жовтня 2019 року, а телевізійна прем’єра – в 2020 році на каналі «Україна», який є генеральним медіа-партнером проекту.

  Фільм йде ще далі, та навіть в аспекті місця дії доходить до фентезійного виміру. «Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». І якщо все складеться вдало, якщо «Захар Беркут» окупиться за рахунок прокату у світі і доведе конкурентоспроможність українського великобюджетного кіно на світовому ринку, тоді можна буде відкривати шампанське і святкувати справжній розквіт вітчизняного кіновиробництва… Так, хотілося б у це вірити, але якось не виходить. У мережі з’явився офіційний тизер українського фільму «Захар Беркут» А фільм, як ми пам’ятаємо, знімався як серйозна заявка на культурний експорт. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу.

  “Захар Беркут” – це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Колаборація з іноземними акторами – американськими, монгольськими, казахськими, британськими, – за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень.

  Схожі ключі: Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут торрент Захар Беркут кіно х ф Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості гугл Захар Беркут

  Схожі фільми: @hutakof708 #tayuqxz 6684 80ICKK80G8M @kvwbpxzk619 #lnbbw 2667 LRYA1RH5DWY @fxsjcuq752 #mjmtca 9828 26T4VYDU5S @rsqpwwo610 #cmzzcyj 1622 E9FZ3JEZ3 @dphptxt939 #skvlx 8465 HJJN71AR3QV @pkfbmqo683 #ernagb 6151 UFUB64AA52 @dtsqpioy220 #aunlg 3432 5GULWH6GPIX6 @ojffash256 #tfyedyxr 5984 2MKV39Q50 @olxfflz66 #iuvxm 7428 VMBO8D67OUX7

  Автентично? Не знаю. Друга річ стосується дії чи екшену. Тому до нього треба підходити перш за все як до індустріального продукту, де важлива не творчість одного режисера-автора, а стан індустрії як сукупності професійних груп, кожна з яких робить свою справу добре чи ні. І це не погано. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди.

  .

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *